Organizační pokyny pro školní rok 2021/2022

29.08.2021

Školka je otevřena od 6,15 hod. do 16,15 hodin. Školka se zamyká v 8,00 hodin.

Po obědě si můžete děti vyzvedávat v době od 12,15 do 12,30 hod. Po spaní je otevřeno od 14,30 hodin. Dítě vyzvedávají rodiče nebo jimi pověřené osoby. Písemné pověření je uloženo ve třídě.

Výdej do jídlonosičů 11:25-11:40 (v případě nemoci dítěte). První den nemoci je možné si oběd vyzvednout do přinesených nádob, na další dny po dobu nemoci se musí obědy odhlásit.

Nepřítomnost dítěte

• Rodiče jsou povinni oznámit v MŠ předem známou nepřítomnost dítěte (do sešitu v šatně MŠ). Pokud není předem známa, musí tak učinit neprodleně na tel. čísle 608 870 445.
  • Nepřítomnost dítěte je nutné omlouvat nejpozději do 10:00 hod. Při nepřítomnosti dítěte v MŠ přesahující 14 dnů má rodič povinnost dítě omluvit (tiskopis je na nástěnce v chodbě MŠ). U předškoláků je nutné omlouvat nepřítomnost přesahující 5 dní.
  • Pokud se v rodině vyskytne infekční onemocnění, rodiče jsou povinni toto neprodleně ohlásit v MŠ.

Vybavení dítěte do školky

• V září je potřeba donést do školky hrneček na pitný režim, pevnou obuv (bačkůrky) nejlépe s bílou podrážkou. Pokud vaše dítě bude ve školce spát, vždy v pondělí doneste čisté pyžamo.
  • Protože se děti při pobytu venku často ušpiní, z hygienických důvodů vyžadujeme, aby se po návratu do školky převlékly do "školkového" oblečení. S dětmi chodíme ven za téměř každého počasí (výjimkou je silný vítr, déšť a velké mrazy). Proto děti přiměřeně oblékejte, určitě jim dávejte pokrývku hlavy (v zimě teplou čepici na uši, v létě kšiltovku nebo klobouček). V období dešťů a mokra pláštěnku a gumáky (děti se tak mohou bez omezení pohybovat).
  • Ve skříňce by mělo být, pro případ nehody, vždy náhradní oblečení. Všechno oblečení prosím PODEPIŠTE!!!
  • Do školky si může dítě přinést jen malého "plyšáka" nebo panenku, jiné hračky dítěti nedávejte.
  • Z bezpečnostních důvodů nesmí mít dítě na krku řetízky, korálky.

Platby

Platby probíhají pouze bezhotovostně na účet školy. Číslo účtu ZŠ a MŠ Boharyně: 1085900319/0800

Měsíční platby:

• platí se zálohově do 15. dne běžného měsíce (např. zálohu na září je nutné uhradit do 15. září): 350,- Kč - školné + 900,- Kč - stravné

Celkem tedy 1250,-Kč, posílejte prosím dohromady, do poznámek napište jméno, příjmení dítěte - stravné a školné

• děti, které plní povinné předškolní vzdělávání, školné neplatí

Jednorázová platba:

• platba na Akce: 1500,-Kč do poznámek jméno, příjmení dítěte - akce (uhradit do konce září), z této částky se hradí: výlety, akce pořádané ve školce (divadla, olympiády, dětské dny, Mikulášská besídka,..) aj.

Důležité kontakty

Ředitelka školy: Mgr. Lucie Tomášková