Zápis dětí do mateřské školy

Zápis dětí do mateřské školy v Boharyni pro školní rok 2021/2022 bude i letos probíhat vzhledem k situaci také v upravených podmínkách. 

Vážení rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022.

Zápisy budou probíhat v květnu, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat od 3. května do 14. května 2021.

PODÁNÍ ŽÁDOSTI

Zákonný zástupce podá Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání jedním z těchto způsobů:

  • do datové schránky školy (q84vxgv)
  • e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat jen prostý email) zsboharyne@gmail.com
  • poštou na adresu: Základní škola a mateřská škola, Boharyně, okres Hradec Králové

Boharyně 10, 503 23 Boharyně

  • osobní podání: ve všední dny v době od 9 - 16 hodin po předchozí telefonické domluvě - 608 870 445

Další informace a potřebné formuláře k zápisu naleznete níže v souboru Organizace zápisu do MŠ.

Rozhodnutí o přijetí nebude doručováno v písemném vyhotovení, ale bude oznámeno zveřejněním seznamu přijatých dětí  (registračních čísel) na vchodových dveřích ZŠ a na webových stránkách školy www.zsamsboharyne.cz. Seznam bude zveřejněn nejméně po dobu 15 dnů. Předpokládaný termín zveřejnění je stanoven na den 19. 5. 2021. 

Pokud byste neměli možnost formuláře k zápisu vytisknout, lze si je pod domluvě vyzvednout ve škole ve všední den vždy od 9 do 16 hodin po předchozí telefonické domluvě. Rozhodnutí o přijatých dětech k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 bude zveřejněno níže. Celkové pořadí přijatých/nepřijatých dětí je dáno dle kritérií pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání do MŠ Boharyně.


Formuláře ke stažení: