Zápis dětí do mateřské školy

Zápis dětí do mateřské školy v Boharyni pro školní rok 2020/2021 bude letos probíhat vzhledem k situaci také v upravených podmínkách. 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v květnu, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců. 


Zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat od 4. května do 7. května 2020.

PODÁNÍ ŽÁDOSTI 

Zákonný zástupce podá Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání jedním z těchto způsobů:
1. do datové schránky školy (q84vxgv)
2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat jen prostý email) zsboharyne@gmail.com
3. poštou na adresu: Základní škola a mateřská škola, Boharyně, okres Hradec Králové Boharyně 10, 503 23 Boharyně 4. osobní podání: ve všední dny v době od 9 - 12 hodin po předchozí telefonické domluvě,
mobil 608 870 445

Další informace a potřebné formuláře k zápisu naleznete níže v souboru Organizace zápisu do MŠ.

Rozhodnutí o přijetí nebude doručováno v písemném vyhotovení, ale bude oznámeno zveřejněním seznamu přijatých dětí  (registračních čísel) na vchodových dveřích ZŠ a na webových stránkách školy www.zsamsboharyne.cz. Seznam bude zveřejněn nejméně po dobu 15 dnů. Předpokládaný termín zveřejnění je stanoven na den 13. 5. 2020 

Pokud byste neměli možnost formuláře k zápisu vytisknout, lze si je pod domluvě vyzvednout ve škole ve všední den vždy od 9 do 12 hodin. Rozhodnutí o přijatých dětech k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 najdete níže. Celkové pořadí přijatých/nepřijatých dětí je dáno dle kritérií pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání do MŠ Boharyně.


Formuláře ke stažení: