Aktuality

Výsledky přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání do MŠ Boharyně pro školní rok 2020/2021 budou vyvěšeny na dveřích základní školy po dobu 15 dní a zveřejněny na webových stránkách školy v sekci Mateřská škola.

Mateřská škola bude po domluvě se zřizovatelem znovu otevřena od pondělí 11.5. Po dobu dvou týdnů (tedy do 22.5.) v omezeném režimu do 12 hodin. Podrobnosti a potřebné formuláře jsme rozeslali emailem zákonným zástupcům spolu s informacemi ohledně školného.

Zápis dětí do mateřské školy v Boharyni bude letos probíhat vzhledem k situaci také v upravených podmínkách. Podrobné informace a potřebné dokumenty zveřejníme ve čtvrtek 23.4. zde na webových stránkách školy.

Přejeme Vám všem klidné velikonoční svátky, i když letos budou trochu netradiční. Myslíme na Vás.